Eleganckie stylizacje z legginsami

zczącym, które rzeczywiście kojarzą się z modą lat 90., jak też legginsy bawełniane, często prążkowane. Te pierwsze, szczególnie w kolorze czarnym, można nosić w bardzo drapieżnych i odważnych stylizacjach. Świetnie wyglądają nawet z eleganckimi botkami, bo mogą zastąpić spodnie, na przykład skórzane. Te drugie nawiązują do mody casual, nosi się je w bardziej sportowym wydaniu, zestawiając na przykład z butami sneakersami. W zależności od tego, jaki efekt chce się osiągnąć oraz na jaką okazję tworzy się stylizację, lepiej sprawdzą się pierwsze lub drugie legginsy.

Elegancka stylizacja z legginsami

Najbardziej eleganckie są legginsy w kolorze czarnym. Można kupić takie, które mają wykończenie matowe, wtedy często struktura materiału przypomina skórę naturalną. Można sięgnąć również po legginsy błyszczące z lycrą. Ze względu na to, że to bardzo dopasowany element garderoby, który mocno opina nogi, uda oraz pośladki, do legginsów najlepiej zakładać dłuższą górę. W ten sposób wprowadza się pewną równowagę do stylizacji. W takim wydaniu legginsy doskonale wyglądają na przykład z marynarką w stylu oversize. To może być również model z paskiem w talii, szczególnie, jeżeli marynarka jest odrobinę dłuższa. Sporo kobiet posiada w swojej garderobie również dłuższe kamizelki, które były szalenie popularne kilka sezonów temu. Również będą świetnym elementem uzupełniającym stylizacje z legginsami. Do legginsów można zakładać też oversizowe swetry, bluzy, koszule.

Elegancka stylizacja z bawełnianymi leginsami

Bawełniane legginsy, na przykład takie z materiału prążkowanego, które są utrzymane w naturalnych, neutralnych barwach, pięknie prezentują się w wiosennych stylizacjach. Można tworzyć z nimi zestawy eleganckie, które jednak będą niezobowiązujące. Takie getry świetnie wyglądają z dłuższą koszulą, dżinsową kurtką albo tuniką. W przypadku tego modelu legginsów trzeba również odpowiednio dobrać obuwie. Nie pasują do nich eleganckie botki, można natomiast nosić je na przykład z mokasynami, balerinami, trampkami. Ten rodzaj stylizacji fachowo nazywa się smart casual.